Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

O firmie

Revic Sp. z o.o jest nowoczesną i dynamiczną firmą działającą na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 10 lat. Nasza Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego.
Stale dążymy do utrzymania najnowocześniejszej linii produkcyjnej i zapewnienia wysokiego poziomu wiedzy technologicznej wśród swoich pracowników, aby wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.

Revic Sp. z o.o wyróżnia profesjonalizm oraz podejście do klienta.
Naszym głównym zadaniem jest produkcja maszyn o najwyższej jakości, optymalizującą pracę i zapewniających maksymalne bezpieczeństwo.
Projektujemy i budujemy nasze maszyny zgodnie z obowiązującymi normami Europejskimi. Kładziemy szczególny nacisk na wymagania jakości i bezpieczeństwa.

Głównym założeniem naszej firmy jest kompleksowe wyposażenie zakładów przemysłu spożywczego, posiadamy również możliwość sprzedaży pojedynczych maszyn, jaki i gotowych rozwiązań.

Wierzymy, że ludzie i maszyny są kluczem do sukcesu. Nasze produkty są projektowane z wielką precyzją i w ścisłej zgodności z Europejskimi normami regulacyjnymi dotyczącymi produktów wysokiej jakości.

Jakość naszych produktów została doceniona w wielu krajach całej Europy, Ameryki Południowej oraz Północnej, Afryki, Azji i Australii. Zdajemy sobie sprawę, że każda pojedyncza maszyna to nie tylko urządzenie, ale rozwiązanie problemu, z którym zmagał się klient.

Koncertujemy się na dostarczeniu maszyny zapewniających za każdym razem ciągłość i spójności osiągnięć pozwalająca na jednakowy elekt za każdym razem.

Nasze zasoby pozwalają na zaproponowanie rozwiązania pod klucz, jak i dostosowanie naszych maszyn pod możliwości panujące u klienta.

Zapraszamy do współpracy w zakładce "Partnerzy".