Call us Send a message

Mieszałka łopatkowa RX-450 Sale

Mieszałka łopatkowa RX-450 Sale

Seria Mieszałek łopatkowych RX  zapewnia najlepszą jakość mieszania i jest idealna do wszystkich rodzajów produktów, takich jak świeże mięso, warzywa, owoce, mięso roślinne i karma dla zwierząt.

System mieszania składa się z dwóch w pełni metalowych wałów z łopatkami i zapewnia dokładne i delikatne mieszanie produktu w bardzo krótkim czasie. Każda mieszałka łopatkowa jest wyposażony w płynną regulację prędkości, którą można regulować podczas procesu mieszania. Mieszałki serii RX są standardowo wyposażone w panel sterowania przyciskami dla szybkiej i łatwej obsługi, ale opcjonalnie mogą być obsługiwane za pomocą sterownika z ekranem dotykowym (do 60 programów, każdy z 20 krokami).

Mieszałka łopatkowa 450 L to nowoczesne urządzenie przemysłowe, przeznaczone do intensywnego użytkowania w branży spożywczej. Zaprojektowana z myślą o wydajności i niezawodności, idealnie sprawdzi się w procesie homogenizacji szerokiego zakresu produktów, od mięsnych farszów po złożone sosy i marynaty.

Model RX-450, wyróżniający się solidnym wykonaniem oraz maksymalnym wsadem wynoszącym 360 kg, jest standardowo wyposażony w panel sterowania przyciskami, co gwarantuje szybką i łatwą obsługę. Dla jeszcze większej funkcjonalności, oferuje opcjonalne sterowanie za pomocą zaawansowanego sterownika z ekranem dotykowym, umożliwiającego programowanie do 60 cykli mieszania, każdy z 20 krokami, co zapewnia pełną kontrolę nad procesem produkcji​1​. do końca roku Mieszałka łopatkowa RX-450 Sale

RX-450